O firme


Naša prevádzka dnes ponúka plnohodnotnú starostlivosť o zákazníka, v čase od 7:00 do 11:00 vás s láskou obslúžime, od 11:00 do 14:00 si viete sami vybrať a celkom rýchlo čo z našej ponuky vás osloví, alebo sa vám zapáči, buď sa napapáte u nás v našom príjemnom priestore, pre vaše dietky máme detský kútik a pre tie najmenšie prebalovací pult, alebo vám vaše jedlo akékoľvek zabalíme a spapáte si ho tam kde potrebujete... . Opäť v čase od 14:00 do 20:00 sme k vašim službám a opäť sa o vás s láskou postaráme. Okrem princípu ,,take away” čiže zober a ideš s kompostovateľným obalom a teda je veľmi dôležitý pre nás princíp ,,zero waste" čiže život bez odpadu a v neposlednom rade je to princíp ,,support local production" čiže podpora lokálnej produkcie.

Naša obchodná časť sa zväčša riadi princípom zero waste, nakupujete sortiment bez obalu (obilniny, strukoviny, orechy, sušené ovocie aj cestoviny) a teda si navážite koľko potrebujete, to čo si vyberiete do - od nás recyklovateľného papierového sáčku, alebo si prinesiete svoj vlastný obal. Jedine u nás si viete vybrať z mnohých rozmanitých tradičných ekologicky pestovaných obilnín, teda obilnín bez zásahu súčasného priemyselného trendu, ktorý v záujme predĺženia doby spotreby aj na 2 roky, odstraňuje zo zrna klíčky a tým ich zbavuje toho najpodstatnejšieho enzymatického základu, veľmi prospešného pre naše telo. Bez klíčkov je zrno čistý sacharid, pre ľudský organizmus porovnateľný s rafinovaným cukrom.

Máme možnosť širokého výberu, naberáme si toľko, koľko naozaj potrebujeme, a hlavne tým spolu chránime našu matku zem.

Okrem rozmanitého výberu z naozaj hodnotného sortimentu si viete zrno aj samy čerstvo a jednoducho zomlieť na mlyne s mlynskými kameňmi bez vysokého prehriatia (čo sa deje pri priemyselnom mletí čím sa ešte viac priemyselná múka degraduje) a tým využívať tú najzdravšiu a najčerstvejšiu múku akú si viete predstaviť a okrem obilnín si viete pripraviť aj múku zo strukovín alebo orechov... Trvá to len pár minút a vaše zdravie a chuť naberá odrazu úplne iný, nový rozmer... .